Współpraca i kontakt

Witam, jestem Jane Rachel Sutton
W blogosferze od 2011 roku, tutaj od 2012. Współpracę recenzencką zaczęłam kilka miesięcy po utworzeniu Zanim Zajdzie Słońce. Od tego momentu zaufało mi 21 wydawnictw (14 współpraca stała, 7 okazjonalna), 1 portal, 1 autor i 1 klub. Z wyników mojej dwuletniej pracy jestem bardzo zadowolona. Dzięki wydawcom miałam możliwość przeczytania i zrecenzowania naprawdę świetnych, jak i trochę gorszych pozycji. Pomimo dużej różnicy w poziomach lektur każda z nich znalazła szczególne miejsce na moim blogu.
Z wielką przyjemnością podejmuję współpracę recenzencką z wydawnictwami, portalami, autorami i klubami. Jeśli są Państwo zainteresowani moim blogiem i recenzjami, proszę pisać na podany niżej adres mailowy. Zawsze odpowiem. Z chęcią obejmę patronat nad powieścią lub podzielę się fragmentem mojej recenzji na łamach egzemplarzy po uprzednim powiadomieniu mnie o tym.

Można mnie znaleźć tutaj:
Fanpage bloga | Twitter | Instagram | Lubimy Czytać | Google+ | Ask.fm | YouTube

Co czytam?
Wszystko - oprócz książek kucharskich. Z chęcią zagłębiam się w fantastykę, fantasy, literaturę kobiecą, romanse paranormalne, powieści młodzieżowe, Young Adult, New Adult dystopie i antyutopie, literaturę historyczną, literaturę religijną, biografie, thrillery i kryminały. Najbardziej lubię literaturę kobiecą i młodzieżową, więc taka najczęściej przewija się przez moją biblioteczkę, ale nie ograniczam się tylko do nich. Stale próbuję nowych, a z każdą książką poszerzam swoje czytelnicze horyzonty.
 
Jak recenzuję?
Szczerze. Nie oceniam książek przez wzgląd na wydawnictwa, opinie innych czytelników, czy popularność książki - to jest dla mnie najważniejszy punkt. Jeśli chcą Państwo podjąć ze mną współpracę recenzencką, proszę się z tym liczyć. Nie podoba mi się = słaba ocena, przypadła mi do gustu = średnia lub wysoka. Jeżeli jakaś bardzo działała mi na nerwy, to pomimo, że chcę, nie oceniam jej tak, aby wybić ją czytelnikom z głowy, używając przy tym wulgarnego słownictwa. Przysyłając mi książkę do recenzji proszę zwrócić na to uwagę. Idę według swoich odczuć i własnego zdania.


Ile czasu potrzebuję?
Zwykle do miesiąca. Miesiąc to idealny czas na przeczytanie egzemplarzy recenzenckich. Oczywiście jeśli będę potrzebować (powiedzmy) dodatkowego tygodnia, poinformuję o tym i poproszę o udzielenie mi czasu. Jeśli zależy Państwu na konkretnym terminie publikacji recenzji jestem gotowa na ustalenie go.

Jaka forma egzemplarzy?
Nie ukrywam, że najlepiej czuję się z papierową książką w dłoniach. Podczas czytania uwielbiam czuć fakturę okładki pod palcami, przewracać pachnące strony i trzymać w ręce ciężki grzbiet. Oczywiście jestem otwarta na inne formy. Miałam okazję recenzować książki w formie e-booków. Z audiobookami takiego doświadczenia jeszcze nie miałam.


Kontakt:

gabriela.matlak@gmail.comWspółpraca stała:
Współpraca okazjonalna:

www.wydawnictwo-jaguar.pl

www.nk.com.pl
www.otwarte.eu

www.dreamswydawnictwo.pl
 
www.wydawnictwofeeria.pl
www.insignis.pl
www.sorus.pl


Współprace zakończone:

www.sztukater.pl


A także:
~ egzemplarz Żółtej sukienki od Autorki, Pani Beaty Gołembiowskiej;
 ~ egzemplarz Marynarki od Autora, Pana Mirosława Tomaszewskiego;
~ egzemplarz Szarlotki od Autorki, Pani Agaty Machczyńskiej;
~ egzemplarz Oddawaj różdżkę, Phong! od Autora, Pana Łukasza Wasilewskiego
Dziękuję za zaufanie!
Zostaw komentarz

Będę wdzięczna za komentarz pozostawiony pod tym postem. Śmiało wyraź swoje zdanie - jeśli moja recenzja/artykuł są do bani, napisz. Powiedz, co Ci się nie podoba, co robię źle, a ja nad tym popracuję.
Uprzedzam - jeśli chcesz napisać tylko "super, świetna recenzja", podaruj sobie. Wolę mieć mniej komentarzy, a rozbudowanych i odnoszących się do treści, niż mnóstwo z kilkoma pozytywnymi słowami.
Dziękuję!