Stosik i podsumowanie miesiąca: wrzesień

Jesień, ach, to ty.
Zaczęło się to, co pożegnaliśmy zaledwie kilka miesięcy temu, w czerwcu. Powrót do rzeczywistości był trudny, biorąc pod uwagę to, że tegoroczne wakacje uważam za najlepsze, jakie kiedykolwiek przeżyłam. Wraz z początkiem czerwca zaczęło się całe gadanie o maturze i przygotowania do "egzaminu dojrzałości". I wiecie co? Opadają mi ręce - nie dlatego, że wykańcza mnie mówienie o maturze, ale dlatego, że w tym miesiącu przez naukę miałam mało czasu na czytanie i pisanie. Czy tak będzie dalej?


Od góry:
- Mały Książę11 komentarzy do “Stosik i podsumowanie miesiąca: wrzesień”

 1. Gratuluję wyniku! Świetny stosik i tyle cudownych książek w nim ,że chętnie parę bym pożyczyła♥ Na dodatek przeczytałaś wspaniałą powieść , na którą od dłuższego czasu mam ochotę .Na Targach na 100% się pojawię , więc mam nadzieję ,że uda nam się spotkać♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji trzecich urodzin bloga :-) Jak na pierwszy szkolny miesiąc przeczytałaś sporo. Dla mnie wrzesień to nadal wakacje, a jednak dopadł mnie straszny czytelniczy leń i skończyłam z pięcioma przeczytanymi książkami. Gratuluję i życzę owocnego października!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja na Targach kupować raczej nie planuję, bo i tak drogo. Ale za to zamierzam się wręcz rzucić na stanowisko wymiany książek :D - tak jak w zeszłym roku. Bardzo ciekawe pozycje wtedy upolowałam, to i może teraz coś się znajdzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo chętnie przeczytałabym "Dzieci gniewu"! Miłego czytania.

  Pozdrawiam :) Przy gorącej herbacie

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wyniku! Mi udało się przeczytać zaledwie cztery książki. I przepiękny stosik ♥ Ukradłabym te wydanie "Małego Księcia", "Mansfield Park" i "Plagę samobójców" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ile cudowności! Chyba muszę nadrobić Twoje recenzje :D

  Pozdrawiam serdecznie,
  Mona Te [Blog]

  OdpowiedzUsuń
 7. To i tak świetny wynik. :) Ciekawi mnie niezmiernie "Plaga samobójców", muszę sięgnąć po tę książkę i to koniecznie. Poza tym w stosie widzę mojego kochanego "Małego Księcia". :)
  Pozdrawiam
  A.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję Ci wyniku ;) Ja przeczytałam o połowę mniej bo tylko 3 książki o uważam że twój wynik jest cudowny :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Kurcze, intryguje mnie ta Plaga samobójców :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetne wyniki i piękny stosik. :) Powodzenia w październiku!

  OdpowiedzUsuń

Będę wdzięczna za komentarz pozostawiony pod tym postem. Śmiało wyraź swoje zdanie - jeśli moja recenzja/artykuł są do bani, napisz. Powiedz, co Ci się nie podoba, co robię źle, a ja nad tym popracuję.
Uprzedzam - jeśli chcesz napisać tylko "super, świetna recenzja", podaruj sobie. Wolę mieć mniej komentarzy, a rozbudowanych i odnoszących się do treści, niż mnóstwo z kilkoma pozytywnymi słowami.
Dziękuję!