Stosik i podsumowanie miesiąca: czerwiec

Świeże, górskie powietrze, cisza, spokój i dużo wolnego czasu. Tak w skrócie mogę opisać moje wakacje. Końcem czerwca wakacje rozpoczęły się pełną parą, a ja z zaskoczeniem stwierdzam, że po półtora miesiąca odpoczynku jestem już zregenerowana i mogę od nowa zabrać się do pracy. Czy oznacza to więcej czasu dla bloga? Taką mam nadzieję.


 
W październiku stosik był wyjątkowo w innej formie, która wiązała się z eksperymentami na YouTube. W tym miesiącu również przychodzę do Was z filmową wersją stosiku. Dlaczego filmową? Ponieważ teraz w związku z długimi wakacjami chciałabym trochę ożywić swoje konto na YouTube, porozmawiać z Wami o książkach, a nawet zrobić parę fajnych tagów i challenge'ów. Czy planuję regularnie kręcić filmy? Tego jeszcze nie wiem. Na pewno w lipcu i sierpniu trochę się ich ukaże. Do końca sierpnia zobaczę, czy spodobała się Wam taka forma.

Ale dosyć już pisania! Zapraszam Was do obejrzenia czerwcowego book haulu, a następnie do zobaczenia podsumowania czerwca.Podsumowanie miesiąca: czerwiec

Książki przeczytanie w tym miesiącu:

1. Ósme życie Nino Haratischwili
2. Moja Ananke Ewa Nowak
3. Ktoś mnie pokocha różni autorzy 
4. Ból za ból Jenny Han, Siobhan Vivian 

Sukces i porażka:

Najlepsza książka w czerwcu to: Ósme życie
Najgorsza książka w czerwcu to: Moja Ananke
Największe zaskoczenie: --

Książki zrecenzowane w tym miesiącu:

1. Rzymski poranek Virginia Baily 

Co się działo?

Czerwiec przywitał mnie propozycją udziału w bookathonie, którą z ogromną radością przyjęłam. W ten oto sposób pod koniec miesiąca na kanale pojawiło się video, w którym mówiłam o opowiadaniu Tysiąc powodów dla których mogło nam się nie udać. Kilka dni wcześniej na kanale Abigail ukazał się film, w którym wystąpiłam gościnnie, a mowa o First Sentence Challenge

 

2 komentarzy do “Stosik i podsumowanie miesiąca: czerwiec”

  1. Gratuluję wyników i trzymam kciuki, aby lipcowe były jeszcze bardziej zadowalające. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo jestem ciekawa "Ósmego życia", słyszałam już tak dużo pozytywnych opinii na temat tej książki, że chyba w końcu będę musiała po nią sięgnąć :)
    Juliana Bookworm

    OdpowiedzUsuń

Będę wdzięczna za komentarz pozostawiony pod tym postem. Śmiało wyraź swoje zdanie - jeśli moja recenzja/artykuł są do bani, napisz. Powiedz, co Ci się nie podoba, co robię źle, a ja nad tym popracuję.
Uprzedzam - jeśli chcesz napisać tylko "super, świetna recenzja", podaruj sobie. Wolę mieć mniej komentarzy, a rozbudowanych i odnoszących się do treści, niż mnóstwo z kilkoma pozytywnymi słowami.
Dziękuję!