Konkurs Z Wyobraźnią

Na sam początek Regulamin Konkursu z Wyobraźnią:

 • Organizatorką Konkursu Z Wyobraźnią jestem ja, autorka bloga Zanim Zajdzie Słońce
 • Konkurs trwa od dnia dzisiejszego (tj. 2 listopada 2012 r.) do 30 listopada 2012 r.
 • W Konkursie udział brać mogą tylko osoby posiadające bloga i mieszkające na terenie Polski
 • Zwycięzcę wybiorę ja oraz moja beta - Mrs. Hyde. Decyzja będzie nieodwołalna, a zwycięska praca opublikowana na moim blogu
 • Wyniki Konkursu będą ogłoszone tydzień po jego zakończeniu (7 grudnia 2012 r.)
 • Prace Konkursowe wysyłamy na adres nieznana2@autograf.pl - w temacie wiadomości piszcie "Konkurs Z Wyobraźnią"
 • Praca może być nadesłana tylko raz przez jednego autora
 • Teksty z dużą ilością przekleństw i błędów ortograficznych zostaną odrzucone
 • Nie ma żadnego limitu słów, zdań czy znaków - niech Wasza wyobraźnia pracuje na pełnych obrotach!
 • W razie złamania któregoś punktu Regulaminu praca będzie zdyskwalifikowana
 • Zwycięzca zostanie poinformowany poprzez e-mail. Do trzech dni po otrzymaniu wiadomości musi podać mi swój adres, abym mogła wysłać nagrodę. W przeciwnym razie wyłonię innego laureata
 • Osoby, które chcą zgłosić się do Konkursu, proszone są o napisanie w komentarzu krótkiego acz treściwego "Biorę udział!" oraz zostawienie pod tym swojego adresu e-mail i umieszczenie na swojej stronie banera podlinkowanego do tejże notki
 • Nagroda pochodzi z mojej własnej biblioteczki
 • Zastrzegam sobie prawo do zmiany niektórych punktów Regulaminu (nie dotyczy to dat nadsyłania prac i ogłoszenia wyników).
Wszelkie pytania proszę pisać w komentarzach.A teraz zadanie konkursowe!

Poprzez czytanie książek kształtuje się nasza wyobraźnia. Często chodzimy "z głową chmurach" lub "myślimy o niebieskich migdałach". Niektórzy myślą nad kolejnymi notkami na swoim blogu, inni o nowym rysunku, jeszcze inni wyobrażają sobie nową modę, planetę za sto lub dwieście lat, własny świat...
Właśnie. Swój własny świat...
Jakby on wyglądał? Czy byłyby tam stwory z dziecięcych koszmarów? Czy Księżyc świeciłby za dnia, a Słońce nocą? Jak nazywałaby się stolica? Śnieg o smaku bitej śmietany czy obłoki koloru waty cukrowej?
Tyle pytań, tyle różnych pomysłów, jeszcze więcej odmiennych wizji.
Wobec tego... Do roboty!
Wymyślcie swój własny świat i opiszcie go słowami - niech Wasz umysł nie ogranicza się do latających w powietrzu samochodów i robotów! Przelejcie obrazy nowej planety na papier (tak naprawdę na komputer, ale to szczegół) i ślijcie na adres nieznana2@auograf.pl.
Pamiętajcie! Liczy się wyobraźnia.
Najoryginalniejsza praca ujrzy światło dzienne na moim blogu i zostanie nagrodzona. W temacie wiadomości wpiszcie Konkurs Z Wyobraźnią.
Nie ograniczajcie się! Nie liczcie liter i znaków! Biorę pod uwagę stylistykę, ortografię, wyobraźnie i sposób przekazu (opowiadanie z dialogami, opis itp.)
Prace wysyłajcie na adres nieznana2@autograf.pl, w temacie wpisując "Konkurs Z Wyobraźnią"


Nagroda

Czeka na Was egzemplarz powieści autorstwa Jennifer Murgii - Gwiazda anioła


Zachęcam do wzięcia udziału w Konkursie Z Wyobraźnią!

Baner:

Powodzenia!
   

13 komentarzy do “Konkurs Z Wyobraźnią”

 1. Biorę udział!
  marichetti@gmail.com
  Banerek zaraz wstawiam, a za pracę już się biorę i mam nadzieję przesłać ci ją do przyszłego tygodnia ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za wzięcie udziału i życzę powodzenia! :)

   Usuń
 2. Jak znajdę chwilę to na pewno coś skrobnę :) Pomysł na konkurs bardzo ciekawy i oryginalny <3. A co do targów, przepyszne kąski złapałaś. Ja czekam na Salon Ciekawej Książki w Łodzi (i z pewnością też pochwalę się biletem do raju :D)
  Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za udział w moim konkursie!
  D. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A banner wstawię mimo wszystko :)

   Usuń
  2. A jednak, spróbuję swoich sił! Biorę udział
   e-mail: dzosefinn.91@gmail.com :)

   Usuń
  3. Dziękuję i życzę powodzenia! :D

   Usuń
 3. Biorę udział :)
  my.sea.goddess@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobra ogarnelam już choć nie komputer a telefon;) no i zglaszam się! Choć też nie jestem pewna czy uda mi się przepisać to wszystko na komputer, bo pomysl to pojawił się w mojej głowie ledwo przeczytałam zadanie konkursowe:) e-mail: sajeda374@gmail.com Acha i co do baneru to wyslij mi jedgo link na lc ok?

  OdpowiedzUsuń
 5. Wlazłam tu co prawda w innym celu, ale jak zobaczyłam ten konkurs, to nie mogłam sie powstrzymać i...
  BIORĘ UDZIAŁ.

  Muszę Ci za ten konkurs bardzo podziękować, bo jakiś czas temu w mojej główce zalęgł się pewien pomysł, ale do tej pory nie miałam motywacji, by nadać mu konkretny kształt. Spróbuję teraz.

  OdpowiedzUsuń
 6. A więc zaczynam nadrabianie u Ciebie. Przepraszam za dużą zwłokę, po prostu nie miałam czasu;) Bardzo fajny pomysł z tym konkursem. Tym razem nie mam czasu, aczkolwiek z pewnością kiedyś wezmę udział, jeśli będziesz jeszcze coś organizować;) To dobrze, że uatrakcyjniasz swój blog;) pozdrawiam [taniec-ze-smiercia}

  OdpowiedzUsuń
 7. ech muszę cię przeprosić, ale nie wyrobię się z napisaniem tej pracy na konkurs, choć już ją zaczęłam. Nie mam czasu w ogóle w przyszłym tygodniu, a wciągu dwóch dni w weekend nie zdążę napisać jej do końca. więc niestety muszę się wycofać, no chyba, że była by możliwości abyś przedłużyła trochę konkurs.
  pozdrawiam i przepraszam za problem

  OdpowiedzUsuń

Będę wdzięczna za komentarz pozostawiony pod tym postem. Śmiało wyraź swoje zdanie - jeśli moja recenzja/artykuł są do bani, napisz. Powiedz, co Ci się nie podoba, co robię źle, a ja nad tym popracuję.
Uprzedzam - jeśli chcesz napisać tylko "super, świetna recenzja", podaruj sobie. Wolę mieć mniej komentarzy, a rozbudowanych i odnoszących się do treści, niż mnóstwo z kilkoma pozytywnymi słowami.
Dziękuję!