Krótka informacje o Google+

Ponieważ, nie wiem dlaczego, w lipcu ma zostać usunięta opcja obserwowania, poszłam za przykładem wielu blogerów i stworzyłam konto w Google+. Tak więc tutaj jest link do niego KLIK. 
Ze względu na to, że na Google+ niestety nie mogę nazywać się po prostu Layla, przyjęłam nową nazwę (swoje drugie oblicze), mianowicie Jane Rachel (Layla). 

To tyle jeśli chodzi o sprawy informacyjne :) Pozdrawiam!

6 komentarzy do “Krótka informacje o Google+”

 1. Dodałam Cię do moich kręgów. Sama podałam właściwe dane. Rozpoznasz mnie po avatarku, a jak nie, to szukaj osoby z inicjałami S.W. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja także dodałam Cię do okręgów :) W takim razie niedługo nie będzie "Obserwuję Cię" tylko "Dodałam Cię do okręgów" :D

   Usuń
 2. Łee. Szkoda. ;c Ale tego nie wiedziałam.. No to Dodałam Cię do okręgów xD

  OdpowiedzUsuń
 3. To normalnie jest śmieszne, co oni wyprawiają. Jak to zniknie, to będę się martwić i dodawać do kręgów-okręgów ludzi i ich blogi. Głupota moim zdaniem, ale nic się nie poradzi... :?
  Pozdrawiam!
  D. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie to denerwuje, że zamiast nicka "misha", którym posługuję się wszędzie, muszę używać nazwy bloga, post meridiem. Dodałam Cię do kręgów, rzecz jasna. :) Chociaż taki plus, że idzie szybciej, niż z dodawaniem do obserwowanych i jest to lepiej widoczne. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Też sobie musze załozyc tam konto.

  OdpowiedzUsuń

Będę wdzięczna za komentarz pozostawiony pod tym postem. Śmiało wyraź swoje zdanie - jeśli moja recenzja/artykuł są do bani, napisz. Powiedz, co Ci się nie podoba, co robię źle, a ja nad tym popracuję.
Uprzedzam - jeśli chcesz napisać tylko "super, świetna recenzja", podaruj sobie. Wolę mieć mniej komentarzy, a rozbudowanych i odnoszących się do treści, niż mnóstwo z kilkoma pozytywnymi słowami.
Dziękuję!